תיווך נדלן ברחובות »

תיווך נדלן ברחובות נדלן מצליח

תיווך נדלן ברחובות נדלן מצליח
טלפון: 0528077792
טלפון נייד: 0528077792
אימייל: ofrashorek10@gmail.com

תיווך נדלן ברחובות והסביבה

נדלן מצליח

שנות נסיון של עופרה: 8

עופרה שורק

 

-את הקריירה האישית שלה החלה דווקא כקניינית מזון, רכש ולוגיסטיקה בבית החולים 'אסף  הרופא'. שם עבדה 16 שנה.

-בשנת 2004 נסעה ללוס אנג'לס ארה"ב וחזרה לאחר שנה.

-ב-2005 החלה לעבוד בסניף הראשון של רימקס  ברמלה.

-בהמשך עסקה בנדל"ן מסחרי ארצי בגלובוס נכסים במשך 4 שנים.

-לפני שיצאה לדרך עצמאית עסקה בשיווק פרויקטים יד ראשונה.

-בתחילת 2014 למעשה ביום הולדתה – 26/1 פתחה את המשרד נדל"ן מצליח בקריית האומנים ברמלה

- מתגוררת בקריית האמנים ברמלה. נשואה בשנית ואם ל-2 ילדים.

- מוטו לחיים: עזרה לזולת בכל דרך ובמובן הטוב של המילה.

- תחביבים: בילויים שונים, נסיעות לחו"ל, אוכל טוב.

 

שתופי פעולה

פרשקובסקי 

חברת פרשקובסקי בחרה את המיקום הטוב ביותר, לפרויקט החדש והמדובר שלה בקריית האומנים. שני מגדלים הנשאים לגובה של 15 קומות ,מפוארים ויוקרתיים, המהווים את שער הכניסה לשכונה ומתנשאים מעל כולם לעבר נוף ירוק ופתוחומעל לפארק הגדול והרחב שבשכונה. לכל מגדל בפרויקט צמודה גינה פרטית, ירוקה ופורחת ובה גם פינת משחקים. סטנדרט הבנייה של הפרויקט גבוה , וכלל תכנון אדריכלי מוקפד של כל פרט ופרט. לרשות הדיירים עומד לובי מפואר, מעלית שקופה מרהיבה, מועדון דיירים ועוד. המיקום המושלם סמוך לכל צירי התנועה המרכזיים.

אלמוג ב.ז - המושבה הקטנה

המושבה הקטנה הינה שכונה קטנה, פרטית וסגורה, בה הושם דגש רב על הפיתוח הסביבתי הירוק, מזרקות דקורטיביות מעטרות את השטחים הציבוריים והסביבה הירוקה מוסיפה לצביון הכפרי והשקט.השכונה מאובטחת באמצעות מצלמות וידיאו המקושרות לבתים ולמכשירי הסמארטפון של דיירי המקום. בפרוייקט 8 מבנים בני 5-8 יח"ד בלבד למבנה ובני 5 קומות כ"א ובהם מגוון דירות מיוחדות בנות 4, 5 ו- 6 חדרים, רובן עם גינות צמודות מרווחות, דופלקסים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים יוקרתיים.

חנן מור 

 הפרויקט נבנה בסטנדרט גבוה ,בניינים נמוכים ואיכותיים בני 5 קומות בלבד- בנייני בוטיק . בנוסף,לכל הדירות מרפסות שמש מרווחות בעלות שלושה-ארבעה כיווני אוויר.

הבניינים כוללים: דירות 4 ו-5 חדרים,דירות גן ופנטהאוזים מדהימים. כל אחד מהבניינים נבנה בשילוב עקרונות הבנייה הסביבתית שחנן מור מובילה בישראל. הבנייה הסביבתית מושתת על חמשת העקרונות הבאים: משפחה, בריאות, חסכון, בטחון, סביבה.

 

קניון עזראלי רמלה

קניון עזריאלי רמלה ממוקם במרכז העיר רמלה לאורך שדרות דוד רזיאל בפינת רחוב שמשון הגיבור. מיקום זה, הצמוד למחלף רמלה דרום, מחבר את העיר עם כביש 431 ומהווה את אחת הכניסות החשובות לעיר.

שטחו המסחרי להשכרה הינו כ- 22,000 מטר ומשתרע על פני 3 קומות.  לכל קומה תוכנן מפלס חנייה ייעודי אשר מאפשר נגישות ישירה לכול חנות וחנות

 

נדל"ן מצליח הינה חברת הנדל"ן מהמובילות בתחום הנדל"ן המניב בישראל.
החברה עוסקת בתחום השכרה ומכירה של מגוון נכסים.
חברתנו חרטה על דגלה לשתף פעולה עם לקוחותינו, להגיש להם את המפתח ולהרגיש בבית בנכס החלומות שלהם.
במשרדי החברה מחלקות המנוהלות ע"י מומחי נדל"ן, בעלי הסכמה מטעם משרד המשפטים, הפועלים על-ידי חוק תיווך המקרקעין. לכל הסוכנים ניסיון עשיר ורב שנים ומוניטין מכובד.

בנדל"ן מצליח אנחנו מאמינים שלכל לקוח קיים צורך ורצון במציאת נכס חלומותיו.
רק בעל ידע המומחה בתחומו יכול להיות קשוב לרצונותיו, לתת את המענה המקצועי, השירותי והאמין ביותר שיקדם אותו למטרה. ביכולתנו להעניק ללקוחותינו את המענה המושלם לצרכיו ורצונותיו. חברתנו ממוקמת ברמלה ומשרתת לקוחות תושבי רמלה וכן תושבי חוץ.

 
 

 

ליצירת קשר / בירור פרטים מלא/י את פרטיך